Menu

Inventāra testu dienas WakeYou un Ventspils kabeļparkos

Atskats no Hyperlite, Byerly un Tona inventāra testu dienām, kurās katrs interesents varēja noprovēt pēc sirds patikas jaunākos kebeļparku dēļus un Hyperlite System stiprinājumus, kā arī Corran SUP dēļus. Viesojāmies WakeYou kabeļparkā pie RIX lidostas, kā arī Ventspils Olimpiskā centra veikparkā.

Inventāra testu dienas WakeYou un Ventspils kabeļparkos

Sākām ar kārtīgu veikborda balli un atvērto durvju dienu WakeYou, kas bija ļoti interesants pasākums, ne tikai ar bezmaksas braukāšanos ar jaunāko inventāru, bet arī laba mūzika pogu meistara AG pavadībā un garšīgs ēdiens no FishDish pavāriem. Bez izcelšanas nevar palikt arī noslēdzošais braukšanas demonstrējumu šovs uz vienīgās Latvijā Quarterpipe konstrukcijas. Noteikti pamanīsi skaistas bildes galerijā :) – fotomeistars Silvestrs Štolceris.

Inventāra testu dienas WakeYou un Ventspils kabeļparkos

Otrs pasākums notika Ventspilī, kur bez visa inventāra testiem, bezmaksas apmācības, sacensībām basketbola laukumā un citām izklaidējošām izdarībām, tika arī pirmo reizi iemēģināta jaunā WhiteLine būvētā konstrukcija. Diemžēl spēcīgais vējš traucēja pilnībā izbaudīt to, tāpēc atsevišķu reizi smalkāk pievērsīsimies šim objektam, kas gatavots arī lielajām Ghetto Games ikgadējam festivālam Ventspilī.

Šie pasākumi nav sacensības, bet gan veltīti pašiem braukt gribētājiem, vienalga, iesācējiem vai rūdītiem kabeļparku konstrukciju spridzinātājiem.
Ja arī Tev interesē iepazīties ar Hyperlite, Byerly, Tona dēļiem un izprovēt System stiprinājumus, seko jaunumiem Mūsu FaceBook lapā par līdzīgiem pasākumiem, vai piesakies privātiem testiem.

https://www.facebook.com/wakeyouRIGA
https://www.facebook.com/pages/Ventspils-Piedzīvojumu-Parks
https://www.facebook.com/WhitelineWakeFeatures
https://www.facebook.com/ggfest

WakeYou kabeļparks pie RIXTestējamo kabeļparku dēļu klāstsHyperlite System stiprinājumiSkats uz WakeYou atvērto durvju dienām un Hyperlite test&restWakeYou kabeļparks pie RIXWakeYou kabeļparks pie RIXDJ AG setupsWakeYou kabeļparks pie RIXAG mūzikas pavadījumāWakeYou kabeļparks pie RIXWakeYou kabeļparks pie RIXHyperlite System stiprinājumi:)WakeYou kabeļparks pie RIXWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeWakeYou veikparka quarterpipeVentspils Piedzīvojumu ParksVentspils Piedzīvojumu ParksVentspils Piedzīvojumu ParksVentspils Piedzīvojumu ParksVentspils Piedzīvojumu ParksVentspils Piedzīvojumu ParksVentspils Piedzīvojumu ParksVentspils Piedzīvojumu ParksVentspils Piedzīvojumu ParksVentspils Piedzīvojumu ParksVentspils Piedzīvojumu ParksVentspils Piedzīvojumu Parks