Menu

Veikborda sacensības ar vērienu – Ghetto Wake Battle

GGFEST is something much more than action sports and youth lifestyle festival in the small and beautiful country of Latvia, the gourgeous and welcoming city of Ventspils.GGFEST is a celebration of the things we love to do most and the joy it brings us. Each person has an activity like this and we bring these people together – from the best athletes in the world to the young children who dream of becoming like their role models once they grow up. As the wise BMX legend Zack “Catfish” Yankush said: “If you come to GGFEST and don’t have fun – you’re an asshole!”—#GGFEST ir kas vairāk par ielu kultūras un sporta festivālu mazajā un skaistajā Latvijā, kur burvīgajā un viesmīlīgajā Ventspilī ik gadu tiek uzņemti vairāki tūkstoši dalībnieki un skatītāji.#GGFEST ir svētki tam, ko mēs mīlam darīt un kas mums sniedz prieku dzīvē. Ikviens no dalībniekiem ir savas lietas entuziasts, bet mēs palīdzam viņus visus sapulcināt vienkopus – sākot no pasaules labākajiem sportistiem līdz jaunajiem censoņiem, kuru sapnis ir kļūt tikpat meistarīgiem kā viņu elki. Kā BMX leģenda Zaks “Catfish” Jankušs saka: “Ja tu dodies uz #GGFEST un tev nav jautri – tu esi pakaļa!”—#GGFEST – нечто большее, чем просто фестиваль уличной культуры и спорта в небольшой и живописной Латвии, где в волшебном и гостеприимном Вентспилсе ежегодно принимаются несколько тысяч участников и зрителей.#GGFEST – праздник для того, что мы любим делать и что дарит нам радость жизни. Каждый из участников является энтузиастом своего дела, а мы помогаем всех их собрать воедино – начиная от лучших мировых спортсменов до молодых чемпионов, которые мечтают стать такими же, как и суперзвезды спорта. Как говорит легенда BMX – Зак “Catfish” Янкушс: “Если ты на #GGFEST и тебе невесело, то ты – задница!”

Zemāk tskats uz līdz šim Baltijas valstīs vērienīgākajām veikborda sacensībām – Ghetto Wake Battle, kas norisinājās ikgadējā Ventspils Ghetto Games sporta festivāla ietvaros.
Viena Open grupa ar naudas balvu fondu 2000 €, kas piesaistīja nopietnākos veikbordistus no visām Baltijas valstīm, kā arī Portugāles un Slovākijas.
Līdz šim Mūsu krastos neredzēti bagātīgais balvu fonds un vērienīgā festivāla atmosfēra, pacēla šīs sacensības jaunā starptautiskā līmenī. Dalībnieki rādīja skatītājiem baudāmu un profesionāli augstvērtīgu sniegumu. It visi bija saņēmušies savam labākajam iznācienam publikas priekšā. Sacensību dalībniekiem savus braucienus izdevās paveikt tiešām kvalitatīvi. Līdzjutēji varēja baudīt gan trikus uz slaidiem, gan lielas amplitūdas gaisa un rotāciju trikus. Ir patiess prieks par tādu braukšanas līmeni sacensībās, kuras notiek tepat Latvijā.
Lai arī prognozes par sacensību iznākumu sākotnēji nebija Mūsu braucēju pusē, ar tiešām pārliecinoši labāko priekšnesumu finālā, galveno balvu 1000 € ieguva talantīgais braucējs no Latvijas – Valters Ošenieks. Aiz sevis atstājot igauni Daniel Matsukevits un lietuvieti Ovidijus Boiko.
Best trick balvu 300 € apmērā uz mājām aizveda Jonas Krisciunas ar pārliecinoši nosēdinātu KGB (A heelside backroll with a handle-pass backside 360). Trika video atrodams Mūsu Instragram kontā
https://instagram.com/boardsidelv/

Ghetto Wake Battle tikai uzņem savus apgriezienus! Jau tiek kalti vērienīgi plāni nākamajam gadam, lai šo sacensību kvalitātes latiņu paceltu vēl augstāk un iedibinātu tās kā ikgadēju tradīciju Eiropas veikborda aprindās.

Festivāla oficiālā mājaslapa:
http://ggfest.com/lat/festivals/par_festivalu/

Ghetto Games FaceBook:
https://www.facebook.com/ggfest?fref=ts

Ghetto Wake Battle FaceBook:
https://www.facebook.com/events/1598795827037225/

Fotomeistari Raivo Letapurs un Silvestrs Štolceris.

Description