Menu

Iepirkšanās

Ieprikšanās kārtību nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207  “Noteikumi par distances līgumu”.
Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā, par preci veiktā samaksa tiek atgriezta pilnā apmērā, neskaitot piegādes izmaksas. Prece ir jāatgriež pilnā komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu. Neievērojot šos nosacījumus, preces atgriešana tiek atteikta. Uzsākot iegādātā produkta lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai precei un tā vairs nevar tikt atgriezta.
Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču cenas norādītas € valūtā, tai skaitā PVN 21%.

www.boardside.lv lapā veiktais pasūtījums ir informatīva rakstura. To veicot, nekādās finansu darbības netiek veiktas.
Pēc pasūtījuma veikšanas, 1 darba dienas laikā ar Jums sazināsies Mūsu pārdošanas speciālisti, lai precizētu pasūtījuma detaļas, tai skaitā par apmaksu un pasūtījuma saņemšanu.
Pasūtījumā, norādītie personas dati, tiks glabāti stingrā konfidencialitātē, netiks nodoti trešajām personām un netiks izmantoti nekādos citos nolūkos, kā tikai konkrētā pasūtījuma izpildei.

Boardside.lv veikalā, Rīgā, Terēzes ielā 10 iespējams norēķināties ar pārskaitījumu, skaidru naudu vai maksājuma kartēm.

Preces piegāde un saņemšana

Piegāde uz mājām iespējama tikai pirkumiem ar priekšapmaksu, kuru Jūs veicat pēc priekšapmaksas rēķina saņemšanas. Apmaksu jāveic interneta bankā, vai apmeklējot bankas iestādi personīgi. Piegāde notiek 1-5 darba dienu laikā no naudas saņemšanas brīža Mūsu kontā. Piegāde tiek veikta uz preču pasūtījumā norādīto adresi. Pirms piegādes ar Jums sazināsies mūsu darbinieks un vienosies par precīzu preču piegādes laiku.  Saņemot pasūtījumu, jāparaksta pasūtījuma pavadzīmes. Preces netiek izsniegtas, ja pie saņemšanas, pircējs neuzrāda personu apliecinošu dokumentu un/vai neparaksta preču pavadzīmi-rēķinu. Maksa par piegādi: Rīgas centrs – 5 €; Rīgas rajoni – 7 €; citas adreses Latvijā – 10 € Bezmaksas piegāde: pasūtījumiem virs 200 €.
Pēc Jūsu izvēles, preču piegāde iespējama arī izmantojot Omniva pakomātus. Ar piegādes cenām un noteikumiem iespējams iepazīties https://www.omniva.lv/

Garantija

Pretenzijas par preces defektiem tiek izskatītas Latvijas un EU likumdošanā paredzētajā kārtībā. Iesniegums par sūdzību jāiesniedz rakstiski kopā ar preci, uzrādot pirkuma dokumentu vai čeku. Likumdošanā noteiktajā termiņā garantijas gadījums stājas spēkā, ja bojājumi radušies ražošanas procesa, konstrukcijas defektu vai pielietoto izejmateriālu kvalitātes dēļ.

970x90_anim

Если вы постоянно проживаете за пределами ЕС, то при совершении покупок, вы имеете право на возврат НДС.
Оплачивая покупку, попросите квитанцию на возврат налога (Tax Free Form).
Стандартная ставка: 21%( Минимальная сумма покупки 44 EUR)

If you are not a resident of European Union, you are eligible for VAT refund from purchases.
When paying for your purchases ask the staff for a Tax Free Form.
Standard rate: 21% (Minimum purchase amount 44 EUR)

Tax free pakalpojumu drīkst izmantot pircēji, kuri pastāvīgi nedzīvo Eiropas Savienībā.
Veicot pirkumu jautājiet pēc Tax Free īpašā parauga formas.
Standarta PVN likme: 21% (minimālā pirkuma summa 44 Euro)

Rekvizīti

uzņēmums: Enter Dizains SIA
reģ. nr. 40003557701
PVN nr. LV40003557701
adrese: Terēzes iela 10-1, Rīga
pasta indekss: LV-1012
banka: Citadele Banka AS
SWIFT: PARXLV22
konts: LV93PARX0016546330002