Menu

Mr. Tālbergs

Mārtiņš Tālbergs – dēļu braucēju apvienība Boardside.lv

Vārds – Hmmm, pasē rakstīts Mārtiņš, bet draugi mani sauc uzvārdā, Tālbergs.
Esmu 25 gadus jauns un no tiem 4 – 5 gadus nodarbojos ar kabeļveikbordu.

Par veikbordu. Sāku interesentā veidā. Nekas tāds plānots nebija. Biju Rīgā ar vienu labu čomu, noballējāmies, un nākamajā dienā baigi ātri piecēlāmies. Negribējās tik agri no rīta pa taisno braukt mājās uz Ventspili. Laiks ārā arī nebija diez ko jauks(manuprāt, septembra beigas). Bija tik agrs, ka veikali vēl arī bija ciet, tad nu nekas neatlika, kā braukt vien mājās, un te no nekurienes, atceros, ka mans tēvs bija ieteicis apskatīties Milzkalnē kabeli, kas tur nesen esot uzlikts. Tad nu daudz nedomājot, 8.00 braucām ārā no Rīgas uz Milzkalni. Aizbraucām, pazvanījām, sarunājām, lai operators atbrauc, jo 9.00 laikam parasti neviens vēl nebrauc(lai arī cik noslogots kabelis), tad varējām pamēģināt. Tā kā ar snovbordu biju jau ilgu laiku braucis, tad nemaz tik traki negāja priekš pirmās reizes – iemācīties taisni braukt un apgriezties. Starpcitu, čalis arī ļoti labi paskaidroja, kas jādara. Uzreiz pēc pirmajiem veiksmīgajiem pagriezieniem viņš jau lika man mēģināt reiliju un backroll. Čomam, gan negāja tik spoži, tik daudz kritienus vēljoprojām neesmu ne no viena redzējis, kas pirmo reizi brauc :). Tā ar viss sākās.n Nedaudz vēlāk jau uzbūvējām arī Ventspilī kabeli, pateicoties manam tēvam (PALDIES milzīgais). Regulāri braucot esmu nonācis tik tālu, cik tālu esmu tagad. Ko varu teikt – paldies, visiem , kas palīdzējuši un atbalstījuši. ;)

Mans triks – Hmmm, laikam jau visi zina manu Double S-bend.
Ārpus sporta aktivitātes/hobiji – Patīk braukāties ar Longboardu. Apmeklēt sabiedriskus pasākumus. Atpūsties. Un, protams, ziemā ar snovbordu braukāt.
Mana nākamā sportiskā aktivitāte vai sporta veids, ko plānoju izmēģināt būs kaitošana, esmu vadījis pūķi, braukt itkā vajadzētu mācēt :). Tikai neesmu apvienojis abus, ko noteikti šogad izmēģināšu.
Lieta vai aktivitāte, ko ieteiktu katram vismaz izmēģināt – Pamēģināt visus dēļa sporta veidus, vismaz viens iepatiksies noteikti.
Mans iedvesmas avots ir mans sencis. Viņš ir gatavs pamēģināt visdažādākās lietas, kaut gan pats nav jau vairāk 18 gadīgs puišelis:). Viņš snovo, veiko un šogad nolēmis arī pamēģināt kaitot.
Pirms sportošanas enerģiju gūstu atpūšoties ar draudzeni un draugiem.
Sports un draugi – divas dzīves neatņemamākās sastāvdaļas. Visus draugus esmu mēģinājis ievilkt savā veikošanas afērā. :)
Par sportiskiem mērķiem un prieku – Mērķi lieli, darbs grūts, bet prieks par mīļajiem, kas atbalsta.
Mūzika – visdažādākā, galvenais, lai negarlaiko, bet uzmundrina.
Smarža, kas raksturo mani – duļķainais dīķūdens, ar nelielu alus piegaršu :)))
Man garšo viss, kas ir grādīgs, bet nesmādē arī kārtīgas vakariņas. :)))
Ja man būtu 5 brīvas dienas, es katru dienu aizbrauktu pamēģināt kādu Latvijas kabeli.
Labākais veids kā iztērēt 10 Eur – Hmmm, ir daudz variantu, bet visam pietrūkst pa 5 EUR :)
Ballīte vai Joga? – Ballīte, viennozīmīgi ballīte! (ar 10 EUR )
Citplanētieši. Senči. Illuminati. Es par senčiem un illuminati, bet par cipiņiem arī var :)