Menu

Ričijs Sinkins

Vārds
Pasē rakstīts Ričijs, bet draugi mani sauc Riču vai Riči

Sportiskie sasniegumi
Hyperlite Baltics indoor wakeboarding chempionship 2014 Men pro 7. vieta, Latvijas kabeļveikborda čempionāts 2016 Ādažos “ Promobius ” kabelī PRO grupa 2. vieta
Liepāja “ BB veikparks ” summer jam 2016 sacensības PRO grupa 2. vieta
Ghetto games 2016 sacensības “ Best trick ” ieguvējs

Esmu 21 gadus jauns un no tiem 4 gadus nodarbojos ar kaitbordu, gadu vēlāk, kad sapratu, ka ar vēja medībām vien nepietiek, lai remdētu apetīti pēc jaunas prieka devas, uzsāku savas gaitas kabeļveikbordā.

Kā es sāku
Tā bija tumša pavasara diena, ārā bija auksts, debesis bija klātas ar pelēkiem mākoņiem, jūra bangoja un kokus locija bargs ziemeļrietumu vējš, tādu skatu es vēroju, cītīgi cīnoties ar gardu burgeri, no kādas siltas un mājīgas kafejnīcas Saulkrastos, piejurā. Īsti nezinu , kas – tauriņi vēderā vai pārlieku lielais burgers, bet kaut kas mani pamudināja iet ārā un cītīgi meklēt to vēja mednieku , kurš var iemācīt man šķelt viļņus, levitēt augšpēdus un “ staigāt pa ūdens virmsu”. Tā arī šī epopeja rada savu sākumu, jau nedeļu vēlāk es siroju pa plašo interneta tiklu meklējot sev savu “ roņa tērpu ” un citu ekipējumu.

Mans triks
Mans triks, hmm, es teiktu tā, ja uz galda stāv garda kūka es varu to “maģiski” izzudināt minūtes laikā pie tases tējas. ( smejas ) Ja, atgriežamies pie ūdenssporta, tad , laikam, jāsaka, ka tas triks, kuru uztaisīju pirmo, vēl aizvien ir mans favorīts, protams, laikam skrienot uz priekšu šis triks ir evolucionējis un sarežģītība, amplitūda ir mainījusies, bet saknē vēl aizvien tas ir kūlenis uz atpakaļu ar atspērienu no ūdens, jeb angļu mēlē sakot “ Backrool”

Ārpus sporta aktivitātes/hobiji
Kad ārā nav vēja un garas rindas pie ezera liek vilties, “ Bastins ” , tobiš mans longboards, ir tas, kas izvingrina ķermeni, bet biežāk, tomēr, es atdodos slinkošanai pa mājām, piemēram, kūka , kokteilis un kāda filma – sounds like a plan…

Mana nākamā sportiskā aktivitāte vai sporta veids, ko plānoju izmēģināt būs… Burgeru ēšana uz ātrumu/daudzumu, vienmēr esmu domājis, ka varētu būt čempions..Nu, un vēl Esmu jau labu laiku domājis par levitēšanu “ lidvāveres kostīmā ”, kas ir brīvais kritiens kostīma, kurš pateicoties airodinamiskām spējām ļauj lidot kā putnam.

Lieta vai aktivitāte, ko ieteiktu katram vismaz pamēģināt 1x
Diena, divas bez sociāliem tīkliem, sounds tricky ?

Mans iedvesmas avots
Ikdiena, mans darbs ir mācīt cilvēkus veikot, katru reizi cenšos klientam nodot maksimāli daudz zināšanu un piespiest viņu uztaisīt kādu jaunu elementu, tad lūk pēc garas darba dienas visas pozitīvās emocijas, un citu pirmie soļi, ir tās lietas, kas iedvesmo, arī , mani piespiest sevi darīt vairāk, augstāk un sarežģītāk , nu, un, protams, ārvalstu filmas par veikbordu.

Pirms sportošanas enerģiju gūstu…
Braukšana līdz pludmalei vai kabelim parasti vareni uzlādē, tā kā satiksme mēdz līdzināties “ Kobras ” seriālam (smejas). Enerģija ir kā apetīte, tā rodas ēdot, jeb tajā brīdi, kad pa ūdens vismu ir nobraukti pāris pirmie metri, tad ballīte var sākties….

Sports un draugi…
Nedelāmi termini

Par sportiskiem mērķiem un prieku
Kad tikko sāku nodarboties ar kabeļveikbordu Latvijā bija apmēram puiši 5, kas mani motivēja, un vēl tanī laikā jau taisīja trikus, kurus es, iespējams, vēl jo projām neesmu uztaisījis, tagad sacensībās tie ir mani konkurenti, mērķis, laikam, jāsaka ka ir uzvarēt, un uzvara sagādā prieku.

Kopš bērnības vēljoprojām baidos no…
Dziļiem, tumšiem ūdeņiem , kas ir, no ūdens, kur “nevar aizsniegt zemi ”

Vairs nebaidos no…
Tā, ka kāds uzzinās, ka dziedu dušā

Mūzika
Dziedu dušā

Smarža, kas raksturo mani
Burvīga smarža no ražotāja O’neill, no sērijas – Hidrotērps ir daudz aromātu šajā sērijā, laikam, labākajs nāk no tiem ir “ Kāposts ”, es paskaidrošu, kad jūras krasts ir pilns ar aļģēm, jeb kaitbordistu mēllē “kāpostiem ”, tas piekrastē sasūcās ar to smaržu, un, tad pēc pāris stundu pļūnčāšanās šī smarža pielīp arī man ( smejas )

Man garšo
Salāti “Meka ” – vista + vīnogas + maltas pistācijas + majonēze
Pankūku namiņš ar pārlējumu no pilnpiena + zemeņu/aveņu ievārījuma + karameļu mērce
Saldējuma kokteilis – zemenes+banāni+šokolāde+kiwi

Ja man būtu 5 brīvas dienas, es izdarītu šīs 5 lietas
Es, laikam, neeksperimentētu, aizbrauktu līdz Lietuvas apļveida kabelim un tur arī tās 5 dienas pavadītu un piecas lietas – pieci jauni triki.

Manas 5 top mantas, lietas, izstrādājumi
Mūzikas pleijeris, vafeļu panna, Hyperlite Union dēlis, šokolādes piens, televīzora pults

Labākais veids kā iztērēt 10 eur?
Atkarīgs no noskaņojuma, bet kā likums, aizietu uz gardumiem..

Ballīte vai Joga?
Var jogu pēc ballītes ?

Tuvākā vai tālākā nākotnē es būšu / plānoju būt…
Čempions

Citplanētieši. Senči. Illuminati. Šaursliežu dzelzceļš. Cinītis. Knauši.

Spied šeit, lai apskatītos Ričija Youtube kanālu.

Ričijs Sinkins – rokas spiediens | Boardside.lv komanda – saule, vējs, ūdens, sirds, prieks, spēks.