Menu

Santa Vēvere

Vārds? Pasē rakstīts Santa Vēvere, bet draugi mani sauc par Sanchu vai Sancho

Kādus 10 gadus pavadu uz ūdens – sērfojot, kaitojot un veikojot

Sākās viss ar kaitbordu… kad LV pludmalēs biju apguvusi kaitborda pamatus, man radās iespēja padzīvot Tarifā, kur nu arī nopietnāk sāku kaitot, kā arī paralēli darbojos par istruktora palīgu vienā no Tarifas kite skolām.

Dzīvojot Tarifā man bija iespēja ne tikai dienu dienā kaitot, bet arī pievērsties sērfam…tā nu savus pirmos īstos viļņus nobraucu tieši Tarifā.

Veikbordam pievērsos brīdī, kad sākās LV kabeļveikborda bums. Atceros, ka pirmā reize, kad veikoju lineārajā sistēmā bija 333 veikparka pirmajās organizētajās sacensībās. Tā kā veikbordā triki ir līdzīgi snovborda un kaitborda trikiem, nodomāju, ka jāpiedalās, jo es taku kaitoju un arī snovoju. Man pat toreiz nebija sava veika dēļa, to aizņēmos no citas meitenes, piedalījos un uzvarēju :)

Mans triks – Raley to blind a.k.a. aklā krevetīte
…gan veikā, gan kaitā pret šo triku ir tāds kā ”respect”, bet, ja tas izdodas, tad viss ir forši!

Ārpus sporta aktivitātes/hobiji Kad nesērfoju, tad kaitoju vai veikoju, kad nekaitoju, tad sērfoju vai veikoju, kad neveikoju, tad kaitoju vai sērfoju …kaut kā tā :)
Vispār vēl man patīk ziemā snovot un vasarā ar londzīti vizināties!

Mana nākamā sportiskā aktivitāte vai sporta veids, ko plānoju izmēģināt būs… Nē, pietiek jau ar šīm aktivitātēm…ja nu vienīgi, man vēl joprojām nav izdevies izlekt ar izpletni!

Lieta vai aktivitāte, ko ieteiktu katram vismaz izmēģināt… Noķert savu pirmo vilni

Mans iedvesmas avots ir Pat nezinu… man vienmēr ir gribējies nodarboties ar to, kas man patiesi patīk, kas mani piepilda un rada prieku, nodarboties ar to, ko mīlu! Ūdens, viļņi, vējš un saule…šīs visas lietas mani gan iedvesmo, gan motivē, tās dod neizsakāmu enerģiju un pozitīvu lādiņu!

Pirms sportošanas enerģiju gūstu klausoties labu mūziku, skatoties surf, kite, wake vidiņus

Sports un draugi. Draugi ir ļoti svarīgi…daudzi mani draugi arī nodarbojas ar ūdens sporta veidiem un pateicoties kaitam, veikam vai sērfam esmu tādus ieguvusi. Ir arī vecie, labie draugi, kam ir pilnīgi citas intereses, bet viņi vienmēr mani atbalstīs, par ko viņiem vienmēr būšu pateicīga!

Par sportiskiem mērķiem un prieku. Mērķi vienmēr ir bijuši un būs, bet pats galvenais, ka viss ko es daru, man sagādā neizsakāmi lielu prieku!

Mūzika Rock n’roll …ir tādas grupas, kas vienmēr pacels garstāvokli

Smarža, kas raksturo mani… Jūras un hidras smarža ar sāls garšu

Man garšo sulīgs mango

Ja man būtu 5 brīvas dienas, es izdarītu šīs 5 lietas: Aizlidotu uz kādu vietu pie okeāna, uzsērfotu, apēstu sulīgu mango, sērfojot mazliet arī iesauļotos, baudītu ik mirkli!

Manas 5 top mantas, lietas, izstrādājumi: Sērfinš, veiks, kaits, londzītis un snovs

Labākais veids kā iztērēt 10 eur? Tie sulīgie mango…tiešām sakārojas :)

Ballīte vai Joga? – Ballīte, bet vasarā kaut kur ārā dabā, pie jūras vai kur citur…

Citplanētieši. Senči. Illuminati? Back to basics

Nobeigumā vēlos Jūs visus aicināt uzveikot uz BB veikparku Beberliņos, Liepājā.

https://www.facebook.com/bbwakepark?fref=ts