Boardside

Sērfošana

Sērfošana ir visu dēļu sporta veidu tēvs, māte un svētais grāls, aizsācies Havaju salāsjau tik senos laikos, kad cilvēce pat to īsti nespēj atcerēties. Dēļu sporta veidi ar sērfošanu sākās un sērfošanai visi mēģina līdzināties.
Tiekšanās pēc sajūtas, kad esi uz viļņa ir ierosme attīstīties visai dēļu sporta veidu pasaulei. Tieksme pēc perfektā viļņa ir nebeidzama. No tā brīža stāvēšana sāniski ir izvērtusies par dzīves veidu ;)
Tev noteikti nebūs nekāds jaunums – arī Latvijā ir vērā ņemama kopiena šim graciozajam sporta veidam, kuru varētu pielīdzīnāt pat reliģijai. Tās dievi ir dabas fenomens – viļņi.

Lasīt vairāk

Latvijā Bolderājas, Pāvilostas, Liepājas moli; Igaunijā Vaana un Ristna; Lietuvā Klaipēdas mols ir tikai populārākās vietas, kur ķert viļņus ar sērfa dēli. Nepielīdzināsim mūsu Baltijas jūras viļņus lielajiem okeāniem, uz turieni var aizbraukt atvaļinājumā, bet Baltu sērferu lokālais entuziasms un sērfotkāre ir teju neizmērama fanātisma lielumā.
Esi gatavs jūras noslēpumu izaicinājumam? – Šajā sadaļā atradīsi visu nepieciešamo viļņu ganīšanas arsenālu gan mazajai Baltijas jūrai, gan lieliem okeāniem. Iesācēju un pieredzējušu braucēju sērfa dēļi, spuras FCS un Futures kastēm, dēļu kājsaites, vasks, pārvadāšanas somas dēļiem un visi pārējie aksesuāri.
Nezini ar ko sākt un kā labāk? – Labprāt sniegsim Tev draudzīgu bezmaksas kosultāciju.

Atlasīt smalkāk: