Boardside

Skrituļdēļi Un Longbordi

Sērfo pa pilsētu ielām ar kruīzeri, longbordu vai latviski sako - skrituļdēli.
Mēs piedāvājam plašu skrituļdēlu klāstu, kur atradīsi praktiski visus kruīzeru, longbordu, retroskeitu u.c. skeitbordu variantus. Vienalga, vai esi iesācējs, ikdienas braucējs, baseinu pumpētājs vai profesionālis, kuram patīk ātrums traucoties pa kalnu.
Izvēloties pirmo skrituļdēļi, vērts ņemt vērā: pilsētā parocīgāki ir īsāki dēļi, jo tos bieži ir jāņem rokās. Mērojot garākas distances lielāks dēlis būs plūstošāks un mazāk nogurdinās. Ar īsāku dēli ir vieglāk pagriezties, bet grūtāk savaldīt ātrumu. Ar garāku dēli ir stabilāk pārvarēt negludas virsmas, bet grūtāk mazā atrumā apbraukt šķēršļus...
Uzmanību! – pieprasītie SurfSkate dēļi atrodas citā, atsevišķā veikala sadaļā.
Vēsturiski longbords ir cēlies no viļņu ķērājiem, kuri meklēja iespēju sērfot dienās, kad okeānā nebija viļņi. Longbords pēdējos gados ir piedzīvojis strauju popularitātes kāpumu, gan Latvijā, gan pasaulē.
Piedāvājam izsmalcinātu izlasi ar kvalitatīviem longbordiem un pilnu klāstu rezerves daļām no tādiem pasaulē zināmiem zīmoliem kā Landyachtz, Riviera, Hammond, Slide Surf, Paris Trucks, Zealous, u.c.
Ja sagādā grūtības izvēlēties īsto longbordu, dod mums ziņu un palīdzēsim piemēklēt atbilstošako.

Atlasīt smalkāk: