Boardside

Sieviešu Garie Hidrotērpi

Sieviešu garie hidrotērpi ūdensportam. Siltie un sausie hidrotērpi aukstiem ūdens apstākļiem. Priekšējais rāvējslēdzējs, aizmugurējais rāvējslēdzējs un pat bez rāvējslēdzēja.
Lūdzu izmantojiet "ATLASĪT SMALKĀK" produktu filtrēšanu, lai ērtāk atrastu nepieciešamo hidrotērpa veidu, neoprēna biezumu un izmēru.
Ar sieviešu hidrotērpu izmēru tabulu var iepazīties šeit: https://boardside.lv/izmēru-tabula/

Lasīt vairāk

Pasaulē vadošā ražotāja O'Neill Wetsuits jaunākā kolekcija no staipīgākā Technobutter 3 neoprēna. Šo brīnummateriālu dēvē par lielāko izrāvienu hidrotērpu tehnoloģijās kopš paša hidrotērpa izgudrošans brīža tālajā 1950. gadā, ko paveica mums visiem zināmais Džeks Onīls (Jack O'Neill).

6mm biezs neoprēna hidrotērps ar cepuri ir piemērots visaukstākajam gadalaikam – varētu arī dēvēt par ziemas hidrotērps vai sausais hidrotērps. Populārākie modeļi O'Neill Epic un PsychoTech.

5mm biezs neoprēna hidrotērps ir piemērots vēja sporta veidiem kā kaitbords, vindsērfings un sērfošana, kad gaisa temperatūra ir zem 20 grādiem. Latvijas klasika. Populārākie modeļi O'Neill Epic, Hyperfreak, Psycho One un Psychotech.

4mm biezs neoprēna hidrotērps ir lieliska izvēle, ja neesi droša, kādos apstākļos visbiežāk sportosi. Lielisks vissezonas hidrotērps veikbordam un ūdensslēpošanai. Populārākie modeļi O'Neill Epic, Psycho One un Hyperfreak.

3mm beizs neoprēna garais hidrotērps ir piemērots Latvijas vasaras apstākļiem – veikbordam un vindsērfingam Latvijas ezeros, supošanai, ūdenslēpošanai, gargabalu peldēšanai, daudzcīņu sacensībām un triatlonam. Populārākie modeļi O'Neill Reactor, Bahia un Hyperfreak.

Mūsu piedāvājumā atradīsiet piemērotus sieviešu hidrotērpus jebkuram ūdenssporta veidam - kaitbords, kaitsērfings, veikbords, sērfošana, vindsērfings, supošana, ūdensslēpošana, burāšana, ūdenssmotocikls u.c.

Sieviešu garo hidrotērpu izmēru klāsts pieejams no 2XS līdz 2XL.
Aicinām apmeklēt O'Neill Wetsuits hidrotērpu un neoprēna aksesuāru veikalu Terēzes ielā 10, lai piemērītu aktuālākos modeļus un atrastu savam augumam ērtāko izmēru.

Tava Latvijas vasara ir tik silta, cik silts ir tavs hidrotērps.

Atlasīt smalkāk: