Boardside

E-komercijas Noteikumi un Nosacījumi / Distances līgums privātpersonai

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI un IEPIRKŠANĀS KĀRTĪBA
VN.1 Šie Noteikumi un nosacījumi ir vienošanās starp Jums (“Pircējs”, “Jūs”) un Boardside.lv īpašumtiesību turošo uzņēmumu:
Enter Dizains SIA
reģ. nr. 40003557701
PVN Nr. LV40003557701
juridiskā adrese: Terēzes iela 10-1
veikala adrese: Terēzes iela 1b
pilsēta: Rīga
pasta indekss: LV-1012
valsts: Latvia
tālr. +371 25621130
E-pasts: [email protected]

(“Enter Dizains SIA / Boardside.lv ”, “mēs”; turpmāk tekstā visi kopā –“Puses” un katrs atsevišķi - “Puse”) saistībā ar Enter Dizains SIA tīmekļvietnes https://boardside.lv/ (“Tīmekļvietne”) lietošanu no pircēja(fiziska persona) puses pasūtījumu veikšanai.
VN.2 Veicot pasūtījumu Tīmekļvietnē, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar šiem Noteikumiem, kā arī Boardside.lv Privātuma politiku, kas pieejama: https://boardside.lv/privatuma-atruna/ (“Privātuma politika”),kā ari piekrīt, ka šie noteikumi ir saistoši Pircējam.
VN.3 Ja jebkādi starp Pusēm atrunātie noteikumi var tikt iztulkoti kā savstarpēji pretrunīgi, Puses ievēro šādu prioritātes secību noteikumu normu interpretācijā un piemērošanā: (pirmkārt) Īpašie noteikumi (ja tādi ir aprakstīti); (otrkārt) Privātuma politika; (treškārt) Noteikumi un nosacījumi. Lai novērstu domstarpības, noteikumiem, kas uzskaitīti kā pirmie, būs prioritāte attiecībā pret tekstā tālāk uzskaitītajiem noteikumiem.
VN.4 Noteikumi un nosacījumi nedrīkst būt pretrunā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem un nepieciešamības gadījumā (strīdu vai trūkstošas informācijas situācijā) tie ir papildināti ar piemērojamajiem tiesību aktiem.
VN.5 Preču pirkšana Boardside.lv tīmekļa vietnē ir paredzēta personām no 18 gadu vecuma. Ja Pircējs vēl nav sasniedzis 18 gadu vecumu, tas nevienā brīdī un nekādos apstākļos nedrīkst veikt pasūtījumu. Veicot pasūtījumu Boardside.lv Tīmekļvietnē, Pircējs apliecina, ka tas ir sasniedzis 18 gadu vecumu, vai arī Pircēja vecāki vai likumīgais aizbildnis, kurš ir vismaz 18 gadu vecs un ir akceptējis šos Noteikumus Pircēja vārdā un ir pilnvarojis Pircēju veikt pasūtījumu šajā Tīmekļvietnē. Tikai ar vecāku uzraudzību.
VN.6 Boardside.lv patur tiesības vienpusēji grozīt šos Noteikumus un nosacījumus un preču cenas.

PASŪTĪJUMA VEIKŠANA
PV.1 Pircējs atlasa vēlamās preces, apmaksas un piegādes veidu. Pircējs apstiprina pasūtījuma veikšanu, aizpildot pasūtījuma formu.
PV.2 Tiklīdz Pircējs ir apstiprinājis pasūtījumu un nospiedis pogu “Pirkt” (faktiskais pasūtījuma veikšanas brīdis tīmekļa vietnes sistēmā), pasūtījums tiek iesniegts Boardside.lv apstrādei un to vairs nevar mainīt. Boardside.lv apstrādā pasūtījumu tikai tad, ja ir pilnībā un koprekti izpildīts pirkuma izdarīšanas process un pasūtījuma veikšana, tai skaitā klienta informācija.
PV.3 Ja Boardside.lv sistēma akceptē pasūtījumu, Pircējam izsniedz rēķinu ar iekļautiem šiem Noteikumiem un Nosacījumiem / Distances līgumu un Privātuma politiku, nosūtot tos uz Pircēja pasūtījumā norādīto e-pasta adresi.
PV.4 Lūdzam ņemt vērā, ka Boardside.lv tīmekļvietnē veiktos pasūtījumus izskata veikala darba laikā, kas var būt mainīgs, atkarībā no sezonas. Aktuālais darba laiks pieejams https://boardside.lv/kontakti/
PV.5 Pirms rēķina apmaksas, Pircējam ir jāpārliecinas par to, vai rēķinā norādītā informācija ir pareiza un korekta.
PV.6 Pircējs samaksā rēķinā norādīto cenu.
PV.7 Pēc pasūtīja samaksas ienākšanas SIA Enter Dizains bankas kontā, Boardside.lv nosūta apstiprinājumu uz Pircēja e-pasta adresi un izsūta preces uz pasūtījumā norādīto vai vēlāk atrunāto saņemšanas vietu/vietu.

PREČU CENA
PC.1 Boardside.lv Tīmekļvietnē preču cenas ir norādītas € valūtā, bez piegādes izmaksām. Visas cenas ir norādītas ar iekļautu PVN 21% apmērā. Piegādes izmaksas tiek pievienotas preču cenai pasūtījuma noformēšanas brīdi.
PC.2 Boardside.lv patur tiesības koriģēt cenas pēc saviem ieskatiem. Ja Pircējs ir veicis pasūtījumu pirms cenu izmaiņas, Pircējam tiek piemērota tā cena, kas norādīta tajā brīdī, kad Pircējs veica savu pasūtījumu.
Informācija par piegādes veidiem un cenām ir sniegta šo Noteikumu un nosacījumu sadaļā “Piegāde”.

PIRKUMI
P.1 Preču cena un pieejamība var mainīties bez iepriekšēja paziņojuma. Ja Pircējs ir veicis pasūtījumu pirms cenas maiņas, tiek piemērota tā cena, kas bija pasūtījuma veikšanas brīdī.
P.2 Ja pasūtījuma izpilde nebūs iespējama, Boardside.lv pārdošanas speciālisti ar Pircēju sazināsies nosūtot e-pastu vai sazinoties pa pasūtījumā norādīto tālruni. Samaksātā pasūtījuma summa tiks atgriezta uz pircēja bankas kontu, no kura veikta apmaksa.
P.3 Boardside.lv vienmēr cenšas sniegta labāko iepirkšanās pieredzi. Mēs pieliekam visas pūles, lai atspoguļotu iegādājamo preču īpašības, sastāvu un krāsas. Tīmekļvietnē sniegtie izstrādājuma izmēri ir tikai aptuveni lielumi, lai Pircējs varētu labāk izprast konkrētā izstrādājuma modeli vai piegriezumu, un nav uzskatāmi par saņemtā izstrādājuma faktiskā izmēra pilnīgu garantiju. Izstrādājuma gala izmēri var atšķirties, atkarībā no tā ražošanā izmantotā materiāla un ražotāja izvēlētajiem izmēra parametriem un to interpretācijas. Vienmēr izmēra noteikšanai kā palīdzību izmantojiet https://boardside.lv/izmeri/ pieejamo informāciju.

DĀVANU KARTES LIETOŠANAS NOTEIKUMI
DK.1 Dāvanu karti (turpmāk – Dāvanu karte) var iegādāties Boardside.lv veikalā uz vietas, vai pasūtīt attālināti interneta vietnē https://boardside.lv
DK.2 Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus no tās iegādes dienas.
DK.3 Dāvanu karti var izlietot pirkumiem Boardside.lv veikalā Terēzes ielā 1b, Rīga uz vietas, vai veicot preču pasūtījumu attālināti https://boardside.lv
DK.4 Dāvanu karte ir izmantojama vienā pirkumā. Tai piesaistīto naudas summas vērtību var izlietot vienā reizē. Atlikums vai starpība, ja tāda radusies, netiek atgriezta. Ar Dāvanu karti var norēķināties par visām precēm un pakalpojumiem, kas pieejami Boardside.lv veikalā.
DK.5 Dāvanu kartes derīguma termiņu var redzēt uz Dāvanu kartes pie atzīmes "Derīga līdz:ar pārdevēja roku rakstīts datums".
DK.6 Ja pirkuma vērtība ir lielāka par Dāvanu kartē esošo naudas summu, trūkstošo summu var samaksāt skaidrā naudā vai ar norēķinu karti.
DK.7 Dāvanu kartei nav atgriešanas tiesību un to nevar apmainīt pret naudu.
DK.8 Pircējam ir tiesības nodot Dāvanu Karti lietošanā jebkurai trešajai personai – Lietotājam – vai arī lietot to pašam. Nododot Karti Lietotājam, Pircējam ir pienākums Lietotāju iepazīstināt ar Noteikumiem un citu informāciju, kas attiecas uz Kartēm. Tāpat Lietotājam ir tiesības Karti nodot tālāk citiem Lietotājiem bez ierobežojumiem, veicot šai Noteikumu punktā paredzētās Pircēja darbības.
DK.9 Ja Dāvanu karte nav izmantota līdz derīguma termiņa beigām vai ir nozaudēta, tās vērtība netiek kompensēta.
DK.10 Bojātu, salauztu, lietošanai nederīgas Dāvanu kartes vērtība netiek atmaksāts, Boardside.lv(SIA Enter Dizains) neuzņemas atbildību un nemaina karti pret jaunu.
DK.11 SIA “Enter Dizains” patur tiesības grozīt šos Dāvanu karšu izmantošanas noteikumus, nosacījumus, termiņus un apņemas par to iepriekš informēt tīmekļa vietnē: https://boardside.lv

PIEGĀDE un tās IZMAKSAS
PI.1 Ja pasūtījuma informācija ir korekti aizpildīta, uz Pircēja e-pastu tiek nosūtīts pasūtījuma rēķins.
PI.2 Iegādātās preces Baltijas valstu teritorijā Boardside.lv piegādā ar Omniva pakomātu vai piegādes uzņēmumu Omniva, DPD, Venipak, UPS, DHL starpniecību. Piegādei pasaules mērogā izmantojam Omniva, DPD, UPS, DHL, Venipak, GLS pakalpojumus.
PI.3 Visas nopirktās preces sasniedz Pircēja izvēlēto saņemšanas adresi aptuveni 3 – 5 darba dienu laikā no apmaksas brīža. Piegādes laiks var atšķirties no pircēja izvēlētā pakomāta noslogojuma vai pat laikasptākļiem.
PI.4 Pircējs sedz arī piegādes izmaksas.
• Saņemšana mūsu veikalā ir bez piegādes maksas 0€ (ieskaitot PVN)
• Piegāde uz Omniva Pakomātu Latvijā 4€ (ieskaitot PVN)
• Piegāde uz individuālu adresi Latvijas teritorijā 10€ (ieskaitot PVN)
• Piegāde uz Omniva Pakomātu Igaunijā un Lietuvā 7€ (ieskaitot PVN)
• Piegāde uz individuālu adresi Lietuvas un Igaunijas teritorijā 15€ (ieskaitot PVN)
• Piegāde ārpus Baltijas visas Eiropas teritorijā sākot no 20€ (ieskaitot PVN)
• Ārpus Europas Savienības tirdzniecības zonas Boardside.lv preci nepiegādā

PI.5 Boardside.lv atbild par Pircēja nopirktajām precēm to pārvadājuma laikā. Preču bojājumu vai nozaudēšanas risks pāriet pie Pircēja no brīža, kad Pircējs vai pilnvarota trešā persona fiziski pārņem preces savā valdījumā.
PI.6 Boardside.lv nav uzdevums gūt materiālu labumu no piegādes pakalpojumiem, tāpēc vienmēr centīsimies klientiem piedāvāt izdevīgāko piegādes veidu un cenu.

PASŪTĪJUMI un ATGRIEŠANA
PA.1 Pircējam, kurš ir Patērētājs, ir tiesības atkāpties no pirkuma līguma, nenorādot iemeslus, informējot Boardside.lv 14 dienu laikā no preču piegādes dienas (ja Patērētājs vienā pasūtījumā ir pasūtījis vairākas preces, kas tiek piegādātas atsevišķi – no dienas, kad tiek piegādāta pēdējā preču daļa) un saņemt visas samaksātās naudas atmaksu, neskaitot pasūtījuma piegādes izmaksas.
Enter Dizains SIA / Boardside.lv nesedz transporta/piegādes izmaksas, kas var rasties preces atgriešanas vai maiņas rezultātā. Preču atgriešanas vai maiņas rezultātā radušās piegādes papildizmaksas sedz Pircējs.
PA.2 Lai īstenotu atkāpšanās tiesības, Patērētājs var izmantot standarta pieteikuma veidlapu par atkāpšanos no līguma. Patērētājam ir jānosūta vai jānodod preces atpakaļ Boardside.lv 14 dienu laikā no dienas, kad Pircējs ir informējis Boardside.lv par konkrētās preces atgriešanu (PA.1 punkts).
PA.3 Patērētāji katrā no Baltijas valstīm (Lietuva, Latvija, Igaunija) (“Baltijas valstis”) var atgriezt preces ar Omniva pakomātu starpniecību; iepriekš sazinoties un infomējot Boardside.lv veikalu, kā arī nodrošinot pieejamu sūtījuma izsekošanas kodu. Patērētajs par paša līdzekļiem var izmantot arī citus atgriešanas veidus. Visus pasūtījumus Patērētājs/Pircējs atgriež par saviem līdzekļiem.
PA.4 Boardside.lv atmaksā Patērētāja atgrieztās preces vērtību uz bankas kontu, no kura Patērētājs sākotnēji veicis apmaksu, 14 dienu laikā no paziņojuma par atkāpšanos no līguma saņemšanas brīža. Boardside.lv var aizturēt atmaksu, kamēr Boardside.lv nav saņēmis atpakaļ preces vai Patērētājs nav iesniedzis pierādījumus par preču nosūtīšanu atpakaļ, atkarībā no tā, kas notiek ātrāk.
PA.5 Lūdzam nodrošināt, lai atgrieztās preces būtu nelietotas un oriģinālajā iepakojumā. Patērētājs materiāli atbild par jebkādu preces vērtības samazinājumu, kas rodas, ja preces ir lietotas jebkādā citā nolūkā, izņemot tik cik nepieciešams, lai noskaidrotu preču raksturu, īpašības un darbību ne vairāk, kā tas būtu iespējams veikala telpās.
PA.6 Oriģinālais iepakojums jāatver uzmanīgi, nebojājot to. Patērētājs nav atbildīgs par bojātu iepakojumu tikai tad, ja iepakojumu nevar atvērt, neiznīcinot/nebojājot to. Ja Patērētājs ir sabojājis iepakojumu neuzmanības dēļ, proti, iepakojumu bija iespējams atvērt, nebojājot to, Boardside.lv ir tiesīgs pieprasīt radīto zaudējumu kompensāciju.
PA.7 Preču atgriešanas noteikumi izmantojot Omniva pakomāta vai kurjera piegādes uz adresi pakalpojumu.
• Atgriešana uz Omniva pakomātu
PA.7.1 Ja prece ir piegādāta uz Omniva pakomātu: Preci var atgriezt caur Omniva pakomātiem vadoties pēc Omniva pakomātu vispārējiem lietošanas noteikumiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka no Jums atmaksājamās summas tiks ieturēta maksa sākotnējā pasūtījuma piegādes summas apmērā.
Atgriešanas pakomāts un kontaktinformācija:
SIA Enter Dizains
Tālr. +371 25621130
E-pasts [email protected]
Pakomāts: Rīgas Zemitāna ielas 9 GRĪZIŅDĀRZS pakomāts, 9267
• Atgriešana ar Kurjeru
PA.7.2 Ja prece saņemta ar kurjeru, par atgriešanu sazinieties ar Boardside.lv veikalu sūtot ziņu uz [email protected]
• Atgriešana Veikalā
PA.7.3 Atgriešana Boardside.lv veikalā iespējama veikala darba laikā. Pirkuma summa tiks atmaksāta uz to pašu bankas kontu, no kura tika veikts sākotnējais maksājums.
Preces atgriešanas apstrāde tiks veikta ne ilgāk kā 14 dienu laikā no brīža, kad būsim saņēmuši atgriezto preci.
Skaidras naudas atmaksa iespējama tikai pirkumiem, kas veikti ar tādu pašu norēķina metodi/veidu.

PIRCĒJA PERSONAS DATU APSTRĀDE
PPDA.1 Enter Dizains SIA / Boardside.lv lieto Pircēja iesniegtos personas datus un informāciju par veiktajiem pirkumiem atbilstoši piemērojamam personas datu apstrādes regulējumam, ciktāl tas ir nepieciešams Pircēja veiktā pasūtījuma izpildei vai ja tam ir tiesiskais pamats. Boardside.lv var nodot Pircēja personas datus tādām trešajām personām kā, piemēram, pasta pakalpojumus sniedzošās sabiedrības, ciktāl tas ir nepieciešams, lai piegādātu preces Pircējam.
PPDA.2 Boardside.lv apstrādā Pircēja personas datus atbilstoši Boardside.lv Privātuma politikai, kas ir pieejama šeit: https://boardside.lv/privatuma-atruna/ Lai iegūtu vairāk informācijas par Pircēja personas datu apstrādi, lūdzam skatīt Privātuma politiku vai sazināties ar Boardside.lv, izmantojot e-pastu [email protected]

GARANTIJA un SŪDZĪBU IESNIEGŠANA
GSI.1 Boardside.lv pieņems uz sūdzību izskatīšanu visus produktus, laikā līdz diviem gadiem no to sākotnējās iegādes dienas, kas uzrādīta uz pirkuma dokumenta. Kad vien iespējams, izstrādājumi, kam būs konstatēts ražotāja defekts, tiks salaboti. Ja izstrādājumu nav iespējams salabot, tas var tikt nomainīts pret līdzvērtīgas veiktspējas izstrādājumu. Uz salabotajiem vai nomainītajiem izstrādājumiem attiecas tikai atlikušais sākotnējās garantijas termiņš.
GSI.2 Boardside.lv nav atbildīgs par zaudējumiem vai jebkādām citām sekām, kas rodas Pircēja iesniegtas nepareizas informācijas dēļ, tostarp par kavētu piegādi, ja to izraisa no Boardside.lv neatkarīgi apstākļi.
GSI.3 Boardside.lv nav atbildīgs par zaudējumiem, kas radušies preču nepareizas lietošanas vai glabāšanas dēļ.
GSI.4 Pircējs var iesniegt pretenziju, sazinoties ar Boardside.lv, izmantojot iepriekš tekstā norādīto kontaktinformāciju, rakstot uz e-pasta adresi: [email protected] vai Boardside.lv veikalā Terēzes iela 1b, Rīga, Latvija. Pretenzijā jānorāda Pircēja vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju, sūdzības iesniegšanas datumu, radušos preču defektu un iesniegtās sūdzības saturu, pievienojot pirkumu apliecinošu dokumentu.
Iesniegums par pretenziju jāiesniedz rakstiski kopā ar preci, uzrādot pirkuma dokumentu vai čeku. Likumdošanā noteiktajā termiņā garantijas gadījums stājas spēkā, ja bojājumi radušies ražošanas procesa, konstrukcijas defektu un pielietoto izejmateriālu kvalitātes dēļ. Garantija neattiecas uz preces nolietojumu.
GSI.5 Pretenziju iesnieguma veidlapu var saņemt veikalā uz vietas, vai lejuplādēt pdf dokumentu šajā saitē:
Lejuplādēt "Iesniegums.pdf"
GSI.6 Neierobežojot nekāda veida patērētāju tiesības, Puses vispirms pārrunu ceļā izšķir visus strīdus, kas rodas starp Boardside.lv un Pircēju.
GSI.7 Ja Pircējs ir patērētājs, Pircējs var iesniegt sūdzību par tiešsaistes veikalā nopirkto produktu arī:
• Patērētāju strīdu risināšanas komisijai http://www.ptac.gov.lv/lv/content/pateretaju-stridu-risinasanas-komisija-0 Brīvības iela 55, Rīga, Latvija LV-1010, vai rakstot uz e-pasta adresi: [email protected]; vai
• izmantojot Eiropas Tiešsaistes strīdu izšķiršanas (ODR) platformu europa.eu/consumers/odr
GSI.8 Pretenzijas par preces defektiem tiek izskatītas Latvijas un EU likumdošanā paredzētajā kārtībā.
Attiecības starp Pusēm interpretē un strīdus starp Pusēm risina saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem Latvijas Republikas tiesās.
Neatbilstošu preču gadījumā, Patērētājam ir tiesības:
NPT.1 Pieprasīt preču remontu vai preču apmaiņu pret jaunām precēm.
NPT.2 Pieprasīt atkāpšanos no līguma, ja:
NPT.2.1 Boardside.lv nespēj veikt preču remontu vai apmainīt preces;
NPT.2.2 preču remonts ir bijis neveiksmīgs;
NPT.2.3 Boardside.lv nav novērsusi preču neatbilstību saprātīgā termiņā;
NPT.2.4 remontējot vai apmainot preces, Patērētājam ir radītas nesamērīgas neērtības.
NPT.3 Pircējam ir pieejami arī citi tiesiskās aizsardzības līdzekļi: pieprasīt zaudējumu atlīdzību, atkāpties no līguma, prasīt cenas samazinājumu vai kavējuma naudu kavējuma gadījumā.
NPT.4 Boardside.lv nav atbildīgs par preču neatbilstību:
NPT.4.1 ja produkta neatbilstību izraisīja tā nepienācīga lietošana, intensīvs nolietojums, nolaidīga uzturēšana un uzglabāšana, ir bijis veikts nesaskaņots remonts vai modifikācija.
NPT.4.2 ja neatbilstību izraisīja pārspriegums, intensīvs nolietojums, ķīmisku vielu, ūdens vai uguns radīti bojājumi, kā arī citi no ražotāja neatkarīgi apstākļi.

Hidrotērpu/Neoprēna Aksesuāru Garantija
VISPĀRĪGI BRĪDINĀJUMI:
• Boardside.lv nav atbildīgs par jūsu produkta lietošanu. Sākot lietot produktu, Jūs piekrītat, ka esiet izlasījuši visus Lietošanas un Kopšanas noteikumus;
• Boardside.lv nav atbildīgs par riskiem un bīstamām situācijām, kas var rasties saistībā ar šo produktu lietošanu;
• Nepilngadīgām personām un citām personām, kas nespēj uzņemties šo atbildību, jābūt tiešā pieredzējušas un atbildīgas personas uzraudzībā;
• Jūs paši esiet atbildīgi par savu rīcību un lēmumiem;
• Pirms šī izstrādājuma lietošanas izlasiet un izprotiet visas tam pievienotās instrukcijas un brīdinājumus un iepazīstieties ar tā pareizu lietošanu, iespējām un ierobežojumiem;
• Sazinieties ar pārdevēju, ja rodas neskaidrības par šī izstrādājuma lietošanu;
• Nekādā veidā nemodificējiet šo izstrādājumu;
Hidrotērpu/Neoprēna Aksesuāru Garantija neattiecas uz šādiem gadījumiem, piemēram:
• Nolietojumu, kas radies lietošanas rezultātā;
• Izbalēšana saules gaismas iedarbības rezultātā;
• Bojājumiem, kas radušies, pakļaujot produktu kodīgu mazgāšanas līdzekļu, audumu mīkstinātāju, balinātāju vai citu ķīmisku vielu iedarbībai;
• Bojājumiem, kurus izraisījis hlors (visbiežāk sastopamais hlora izraisītais bojājums ir neoprēna līmējuma sabrukšana);
• Bojājumiem, kas radušies, lietojot vazelīnu vai jebkuru citu produktu uz petrolejas bāzes vai citu smērvielu, tīrīšanas vai apstrādes līdzekli;
• Acīmredzami nolietotiem neoprēna produktiem, kas būtu jāpārtrauc lietot. Dažas no pazīmēm ir šādas, bet ne tikai: saplaisājis, sauss neoprēns;
• Produktiem kam veikts mājas remonts, tostarp, bet ne tikai: šuvju pāršūšana ar šujmašīnu vai ar rokām, izmantojot adatu un diegu;
• Atkārtota līmēšana, izmantojot līmi, līmlentu, gumijas ielāpus vai līdzīgu izstrādājumus;
• Produktiem, kas tikuši izmantoti komerciālām darbībām: nomā, mācību vai instruktāžas programmās un nodarbībās vai pasākumos;
• Izstrādājumiem, kas apstrādāti ar pēcpārdošanas izšuvumiem, apdruku vai tamlīdzīgi;
• Spuru, pirkstu nagu vai citu asu priekšmetu griezumiem;
• Slodzes plīsumiem (plīsumi, kas radušies, ar spēku uzvelkot vai novelkot produktu tā, ka papēdis, pirksts vai kas cits saplēš, ieplēš vai pārspīlētas iztiepšanas rezultātā sabojā materiālu);
• Rāvējslēdzēja aizdares atdalīšanos / zobiņu izlūšanu;
• Izmēra neatbilstību - pirms neoprēna produktu pirmās lietošanas ir jāatrisina jebkādas problēmas, kas saistītas ar izmēru neatbilstību lietotāja auguma parametriem;
• Bojājumiem, kas radušies nepareizas apiešanās vai uzglabāšanas rezultātā;
• Bojājumiem, kas radušies nepietiekamas, sliktas vai nepareizas apkopes rezultātā.

Dēļu un Stiprinājumu Garantija
VISPĀRĪGI BRĪDINĀJUMI:
• Garantijas un ierobežojumi attiecas tikai uz sākotnējo pircēju vai personu, kurai prece sākotnēji tika iegādāta;
• Garantijas pierprasījumus apstrādā preču izplatītājs;
• Lai iesniegtu garantijas pieprasījumu, pircējam jānodod prece atpakaļ tirgotājam, uzrādot preces iegādi apliecinošu dokumentu – pirkuma čeku vai pavadzīmi. Prece, kas ir iegādāta pie cita tirgotāja, netiek pieņemta sūdzību izskatīšanai;
• Ražotājs patur tiesības atteikt garantiju gadījumos, kad defekti radušies citu faktoru, nevis ražošanas defekta dēļ.
Dēļu un Stiprinājumu Garantija neattiecas uz šādiem gadījumiem, piemēram:
• Pirkstu cilpu, šņoru vai izvelkamo siksniņu un aukliņu plīsumiem;
• Kosmētiskiem iespiedumiem, buktēm un skrāpējumiem;
• Fizisku nolietojumu vai materiālu nodilumu, radušos intensīvas lietošanas iespaidā;
• Šķīdinātāju, līmju, hlora (tai skaitā baseinūdens), balinātāju un citu kodīgu vai kaitīgu vielu izraisītiem bojājumiem;
• Bojājumiem, kas radušies nepareizas lietošanas, apkopes, modifikācijas, neatbilstošas izmantošanas vai uzglabāšanas iespaidā;
• Izstrādājums ir nepareizi lietots vai nepareizi kopts;
• Veikts pašrocīgs mājas remonts;
• Produktiem, kas tikuši izmantoti komerciālām darbībām: nomā, mācību vai instruktāžas programmās un nodarbībās vai pasākumos
• Jebkuram produktam, kurš tiek izmantots braukšanai un lekšanai pār slaidiem, rampām un citiem cietiem priekšmetiem, netiek piemērota garantija. Veikparka konstrukciju lietošana un no tā radušies inventāra bojājumi ir pilnībā pircēja atbildība.
Tas attiecas arī uz bojājumiem, kas radušies nepareizas lietošanas vai negadījuma rezultātā, piemēram:
• Noslīdot no piestātnes;
• Startējot no piestātnes vai pludmales;
• Atsitoties pret cietu priekšmetu;
• Vilkšanas virves rokturim atsitoties pret izstrādājumu utt.;
Šiem noteikumiem nav izņēmumu.

GARANTIJU ATRUNA un ATBILDĪBAS IEROBEŽOJUMS
GAAI.1 Nekas šajos Noteikumos un nosacījumos neizslēdz un neierobežo Boardside.lv atbildību saistībā ar jebkādu jautājumu, kādā mums būtu prettiesiski ierobežot vai izslēgt mūsu atbildību.
GAAI.2 Boardside.lv neuzņemas nekādu atbildību, kas izriet no vai ir saistīta ar šiem Noteikumiem un nosacījumiem, par jebkādu lietošanas neiespējamību, zaudētiem vai neprecīziem datiem, atrauto peļņu, komercdarbības pārtraukumu, kavējuma izmaksām vai jebkādiem jebkāda veida netiešiem, īpašiem, nejaušiem zaudējumiem, zaudējumiem, kas radušies paļaujoties uz turpmāku saistību izpildi, vai izrietošiem zaudējumiem, pat ja Boardside.lv ir iepriekš paziņots par šādu zaudējumu iespējamību.
GAAI.3 Boardside.lv uzņemas atbildību par nāvi vai miesas bojājumiem, ko izraisa mūsu vai mūsu darbinieku vai pārstāvju darbība vai bezdarbība. Mēs nemēģinām ierobežot atbildību par: 1) preču trūkumu izraisītu nāvi, miesas bojājumiem vai īpašuma zudumu; 2) kaitējumu, ko izraisa ļauns nolūks vai rupja nolaidība, vai krāpnieciska faktu sagrozīšana no mūsu vai mūsu darbinieku vai starpnieku puses; 3) zaudējumiem, ko izraisa mūsu nespēja savlaicīgi novērst preču neatbilstību; 4) noklusētiem vai slēptiem defektiem vai apgalvoto preču īpašību trūkumu. Ja mēs pārkāpjam šos Noteikumus un nosacījumus, mēs atbildam tikai par tiem zaudējumiem, kas uzskatāmi par pamatoti paredzamām šāda pārkāpuma sekām.
GAAI.4 Boardside.lv nav atbildīgs par netiešiem zaudējumiem, kas ir pamata zaudējuma vai kaitējuma blakne, piemēram, atrauto peļņu vai zaudētām iespējām; vai par preču piegādes neveikšanu vai jebkura cita no mūsu šajos Noteikumos un nosacījumos paredzētajiem pienākumiem neizpildi, ja šādu neizpildi izraisa ārpus mūsu saprātīgas kontroles esošs notikums, kas ietver, bet neaprobežojas ar ugunsgrēku, plūdiem, vētru, sacelšanos, pilsoņu nemieriem, karu, pandēmiju, kodolnegadījumu un teroraktiem.
GAAI.5 Boardside.lv nav atbildīgs par ar šiem Noteikumiem un nosacījumiem uzņemto saistību neizpildi vai daļēju neizpildi, ja to izraisīja ārkārtas apstākļi, kurus nekādā veidā nevar paredzēt, novērst vai izslēgt (nepārvaramas varas apstākļi). Šādā gadījumā, šajos Noteikumos un nosacījumos paredzēto saistību izpildes termiņu pagarina līdz nepārvaramas varas apstākļu darbības izbeigšanās brīdim.
GAAI.6 Boardside.lv maksimāla atbildība attiecībā uz Jums par jebkādiem zaudējumiem vai kaitējumu, k as rodas saistībā ar Jūsu pasūtījumu Tīmekļvietnē, nepārsniedz Jūsu pasūtījuma kopējo cenu.

ĪPAŠUMTIESĪBAS
IT.1 SIA Enter Dizains / Boardside.lv patur visas īpašumtiesības un intereses uz intelektuālo īpašumu, kas ietverts Boardside.lv tīmekļvietnē. Pircējam netiek nodotas nekādas īpašumtiesības un/vai Intelektuālā īpašuma licences, neraugoties uz tādu terminu kā “pirkums” un “pārdošana” lietošanu. Trešās personas var lietot Boardside.lv intelektuālo īpašumu tikai tad, ja iepriekš tiek saņemts rakstisks apstiprinājums no SIA Enter Dizains / Boardside.lv.
IT.2 Visas preču zīmes, logotipi vai citi vārdi vai simboli, kas identificē Boardside.lv, ir ekskluzīvs SIA Enter Dizains / Boardside.lv īpašums.

INVENTĀRA KOPŠANA UN PAPILDUS INFORMĀCIJA:
Hidrotērpu un Neoprēna Aksesuāru kopšana:
• Tīrot hidrotērpu vai citus neoprēna izstrādājumus, pēc katras lietošanas reizes mazgājiet tos ar rokām vēsā, svaigā ūdenī un pakariniet žāvēšanai istabas temperatūrā, ārpus tiešiem saules stariem;
• Mazgājot var izmantot roku ziepes vai ražotāja ieteiktos kopšanas līdzekļus;
• Pēc saskares ar sālsūdeni vai sāļu gaisu neoprēna produktus vienmēr rūpīgi noskalojiet un izžāvējiet, un, ja nepieciešams, ieeļļojiet metāla daļas;
• Pakarinot hidrotērpu žāvēšanai, izvairieties no pakāršanas uz pakaramajiem, lai neizstaipītu materiālu. Būtu ieteicams to pārlocīt uz pusēm pāri stienim vai resnākai auklai;
• Nekādā gadījumā, žāvējot neoprēna zābakus un cimdus, tos nedrīkts izgriezt ar oderi uz ārpusi;
• Kad vien iespējams, sausu hidrotērpu uzglabājiet uz pakaramā un izvairieties no tā locīšanas;
• NEKAD nelieciet neoprēna produktus veļas mašīnā vai žāvētājā. Tas var izraisīt materiāla saraušanos un sacietēšanu;
• Izvairieties no saskares ar kodīgiem mazgāšanas līdzekļiem un ķīmikālijām. Hlors un saules gaisma izraisa materiāla izbalēšanu un saistvielu sabrukšanu;
• Uzvelkot vai novelkot hidrotērpu, nelietojiet pārmērīgu spēku un nepielietojiet nagus, tā vietā izmantojot pirkstu starpas. Izvairieties no saskares ar asiem priekšmetiem un abrazīvām virsmām. Pie iespējas, pajautājiet pārdevējam ieteicamos uzvilkšanas un novilkšanas paņēmienus;
• Pareiza inventāra lietošana pagarina tā ilgmūžību un efektivitāti ilgtermiņā;
• Pēc inventāra bojājuma konstatēšanas brīža, to nedrīkst turpināt lietot. Bojāts inventārs ir jālabo – jāizžāvē un jānogādā pie remonta servisa meistara;
• Ja jums ir šaubas par sava inventāra stāvokli, pārbaudiet un salabojiet to pie tirgotāja vai tirgotāja ieteiktā meistara. Dēļu un Stiprinājumu kopšana:
• Nekādā gadījumā izstrādājumu nedrīkst vaskot, krāsot vai jebkādā veidā pārveidot;
• Tīriet tikai ar ūdeni, rūpīgi noskalojot;
• Pēc katras lietošanas rūpīgi izžāvējiet telpas temperatūras apstākļos;
• Krāsas izbalē, ja tās ilgstoši tiek pakļautas saules gaismas iedarbībai. Uz krāsas izbalēšanu neattiecas ražotāja sniegtā garantija;
• Ūdensslēpes / dēli / stiprinājumus / zābakus / pūķi / spārnu, kad tos nelietojat, uzglabājiet somā. Saules gaismas iespaidā bojājas produktu līmējumvietas un materiālu virskārta;
• Neviens no ūdenssporta produktiem nav piemērots žāvēšanai un sildīšanai karstumā un uz tādā veidā izraisītiem defektiem neattiecas garantija;
• Pirms katras inventāra lietošanas reizes ir jāveic vizuāla tehniskā stāvokļa inspekcija. Ja ir konstatēts bojājums, inventāru nedrīkst lietot;
• Pēc katras inventāra atsišanās pret citu objektu ir nekavējoties jāpārstāj to lietot un jāveic vizuāla tehniskā stāvokļa inspekcija. Ja ir konstatēts bojājums, to nedrīkst turpināt lietot.

Atgrieztā PVN maksājumi Eiropā nedzīvojošām privātpersonām – TaxFree

Если вы постоянно проживаете за пределами ЕС, то при совершении покупок, вы имеете право на возврат НДС.
Оплачивая покупку, попросите квитанцию на возврат налога (Tax Free Form).
Стандартная ставка: 21%( Минимальная сумма покупки 44 EUR)

If you are not a resident of European Union, you are eligible for VAT refund from purchases.
When paying for your purchases ask the staff for a Tax Free Form.
Standard rate: 21% (Minimum purchase amount 44 EUR)

Tax free pakalpojumu drīkst izmantot pircēji, kuri pastāvīgi nedzīvo Eiropas Savienībā.
Veicot pirkumu jautājiet pēc Tax Free īpašā parauga formas.
Standarta PVN likme: 21% (minimālā pirkuma summa 44 Euro)

Uzņēmuma informācija un adrese

uzņēmums: Enter Dizains SIA
reģ. nr. 40003557701
PVN Nr. LV40003557701
juridiskā adrese: Terēzes iela 10-1
veikala adrese: Terēzes iela 1b
pilsēta: Rīga
pasta indekss: LV-1012
valsts: Latvia
tālr. +371 25621130