Boardside

Flaneļi Un Krekli Ar Garām Rokām

Esam pārliecināti, ka kāds no šiem krekliem, varētu būt Jūsu nākamais mīļākais krekls uz daudziem gadiem.

Lasīt vairāk

Pēc uzmundrinošas dienas, kas pavadīta, nodarbojoties ar sērfošanu un ūdenssportu, nekas tā nenomierina nogurušos muskuļus un neatpūtina dvēseli kā silta un mājīga flaneļa krekla apskāviens. Boardside.lv veikalā ar lepnumu piedāvājam augstas kvalitātes flaneļu jaku un garroku kreklu kolekciju, kas izmeklēta, lai apmierinātu ūdens sporta entuziastu vajadzības.

Iedomājieties: jūs esat pavadījis dienu, iekarojot viļņus un baudot okeāna skaistumu, bet, kad saule riet un jūras vējš kļūst arvien brāzmaināks, jūs alkstat komforta un siltuma. Tieši šajā situācijā noder mūsu augstākās kvalitātes flaneļa jakas. Šīs jakas ir izgatavotas no mīkstas, slīpētas kokvilnas, un pēc ūdens piedzīvojumiem ietērps ietērps jūs greznā siltumā. Neatkarīgi no tā, vai jūs kavējaties pludmalē, atceroties dienas triumfu, vai dodaties uz tuvāko piejūras kafejnīcu ar draugiem, mūsu jakas nodrošinās, ka jūs paliksiet stilīgi un omulīgi neatkarīgi no apstākļiem.

Taču ar to komforts nebeidzas. Mūsu flaneļa krekli ar garām piedurknēm ir ideāls sabiedrotais pēc ūdenssporta, piedāvājot izturīgas izturības un pārlaicīga stila apvienojumu. Iedomājieties, ka pēc adrenalīna pilnas dienas iešļūcam vienā no šiem mīkstajiem kokvilnas flaneļa krekliem. Pūkainais audums glāsta ādu, bet klasiskais dizains izstaro nesteidzīgu šarmu. Neatkarīgi no tā, vai atpūšaties pie ugunskura vai apmaināmies stāstiem ar citiem entuziastiem vietējā sērfošanas mājiņā, flaneļa krekli sniegs siltumu un mājīgumu, gluži kā ietinoties patīkamā segā.

Atlasīt smalkāk: