Boardside

Vīriešu Īsie Hidrotērpi

Vīriešu īsie hidrotērpi ūdensportam, piemēroti vasaras un silta ūdens apstākļiem. Plānā neoprēna kārta ne tikai nodrošina ķermeņa komfortu vēsā un vējainā laikā, bet arī aizsargā to pret nobrāzumiem un saules apdeguma.
Lūdzu izmantojiet "ATLASĪT SMALKĀK" produktu filtrēšanu, lai ērtāk atrastu nepieciešamo hidrotērpa veidu, neoprēna biezumu un izmēru.
Ar vīriešu hidrotērpu izmēru tabulu var iepazīties šeit: https://boardside.lv/izmēru-tabula/

Lasīt vairāk

Reactor sērijas īsais hidrotērps ir visu laiku pieprasītākais hidrotērps mūsu veikalā, kurš sevī sabalansē izcilu cenu un kvalitāti.
Hammer hidrotērpu sērija ir piemērota prasīgiem ūdensporta aktivitāšu cienītājiem, kas novērtē augstu materiāla kvalitāti un modernu izskatu.

Hyperfreak modelis veltīts pašiem prasīgākajiem sportistiem, kas vēlas maksimālāko ērtību un kustības brīvību, prakstiski nejūtot uz sava auguma hidrotērpa klātbūtni.

Mūsu piedāvājumā atradīsiet piemērotus hidrotērpus jebkuram ūdenssporta veidam - kaitbords, kaitsērfings, veikbords, sērfošana, vindsērfings, supošana, ūdensslēpošana u.c.

Vīriešu īso hidrotērpu izmēru klāsts pieejams no 2XS līdz 4XL.
Aicinām apmeklēt O'Neill Wetsuits hidrotērpu un neoprēna aksesuāru veikalu Terēzes ielā 10, lai piemērītu aktuālākos modeļus un atrastu savam augumam ērtāko izmēru.

Atlasīt smalkāk: