Boardside

Supošana

Visbiežāk supošana ir salīdzinoši miermīlīga un relaksējoša aktivitāte, piemērota visa ģimenei gan kā atpūta, gan veselīgs sporta veids. Nostāvēt un airēt ar SUP dēli var praktiski ikviens, tam nav nepieciešamas iepriekšējas iemaņas vai īpaša sportiskā sagatavotība – ir tikai jāuzvelk peldveste, jāuzkāpj uz SUP dēļa un jāsāk lēnām airēt, saglabājot mieru un balansu.
Supošanas ekskursija pa līkločainu upi, saullēkts kādā klusā ezerā, silta vakara mierpilns izbrauciens ar sarunām par dzīvi pārī ar jaunāko atvasi vai tuvu draugu, SUP joga, komandu stafetes, kā arī draudzīgas SUP kaujas BBQ ballītē pie kāda dīķa, mēģinot pretinieku izpeldināt pagrūžot ar polsterētu aira pretējo galu.
Agrā pavasarī aktīvākie supotāji noteikti izmantos palu ūdeņu mesto izaicinājumu Amatā un kādā citā upē.
Meistarīgāki airētāji ar SUP dēli var arī noķert viļņus jūrā, sākumā uzņemot ātrumu ar airi un tālāk ļaujoties viļņa spēkam gluži kā uz sērfa dēļa.
Dažādībai uz atsevišķies SUPiem var pielikt arī nelielu 3-5 kavādrātmetrīgu buru un izmantot aira vietā vēja spēku. Lielisks sākums vindsēfinga gaitām.
Arī makšķerēsanas nolūkiem lielāka izmēra SUP dēlis var būt alternatīva laivai.
Mūsu veikalā Terēzes ielā 10 piedāvājam iegādāties dažādu zīmolu piepūšamos SUP dēļus, airus, peldvestes, ūdensdrošās somas un piemērotu apģērbu.

Atlasīt smalkāk: