Boardside

Sup Dēļi

Pieprasītākie dēļi izmēri sākas no 10.6, 10.8 līdz pat 12.6 pēdām. Dēļi ar apaļiem purniem tradicionāli ir platāki, tāpēc būs stabilāki stāvot uz vietas vai mazākos ātrumos. Dēļi ar spiciem purniem labāk šķeļas caur negludu ūdensvirsmu un ir piemēroti dinamiskākai braukšanai un garu distaņču pievārēšanai.

Lasīt vairāk

Netiec galā ar pārāk lielo dēļu izvēli un nevari izvēlēties, tieši kurš būtu tev vispiemērotākais? Nekautrējies, raksti mums vēstuli uz epastu [email protected] vai zvani uz tālruni +371 25621130. Ar lielāko prieku sniegsim konsultāciju un palīdzēsim tikt galā ar šo jautājumu.

Neliels ieskats SUP dēļu izvēlē:

Gladiator LT un Origin SUP dēļu sērijas apvieno sevī nepārspējamu izturību, lielisku komplektāciju un budžeta cenu, neupurējot kvalitāti. Vislabākā izvēle pirmajam supam, kas kalpos gadiem un būs veiksmīgs atspēriens plašajā supošanas pasaulē.

Gladiator Pro SUP dēļu sērija apvieno sevī augstāko kvalitāti, vieglu dēļa svaru un bagātīgu komplektāciju - pat ar ogleķļa kāta ari. Ja esat pārliecināts ka supošana ir jau jūsu lieta Gladiator Pro ir prātīga izvēle, kas neliks vilties.

Gladiator Elite SUP dēļu sērija ir piemērota tiem airētājiem, kuriem supošana ir sirdslieta un vēlas baudīt šo burvīgo izklaidi uz ūdens kopā ar labāko inventāru bez jebkādiem kompromisiem. Viegli un izturīgi dēļi, kurus var pumpēt pamatīgi pār 26psi spiediena robežai, 100% oglekļa airis, glaunākais pumpis industrijā, kā arī viss pārējais komplekta aprīkojums bez jebkādiem kompromisiem. Tas viss par pieņemamu cenu, kādu neatrast pie citiem ražotājiem Premium SUP dēļu kategorijā.
_
JAUNUMS, Gladiator Adventum dēļu sērija piedāvā mainīgas airēšanas pozīcijas. Komplektā ir abpusējs airis ar kuru var ērti airēt arī sēdus pozīcijā.

Atlasīt smalkāk: