Boardside

Sieviešu Īsie Hidrotērpi

Sieviešu īsie hidrotērpi ūdensportam, piemēroti vasaras un silta ūdens apstākļiem. Plānā neoprēna kārta ne tikai nodrošina ķermeņa komfortu vēsā un vējainā laikā, bet arī aizsargā to pret nobrāzumiem un saules apdeguma.
Lūdzu izmantojiet "ATLASĪT SMALKĀK" produktu filtrēšanu, lai ērtāk atrastu nepieciešamo hidrotērpa veidu, neoprēna biezumu un izmēru.
Ar sieviešu hidrotērpu izmēru tabulu var iepazīties šeit: https://boardside.lv/izmēru-tabula/

Lasīt vairāk

Reactor sērijas īsais hidrotērps ir visu laiku pieprasītākais hidrotērps mūsu veikalā, kurš sevī sabalansē izcilu cenu un kvalitāti.

Bahia sērija ar plašo īso un garo roku hidrotērpu klāstu ir piemērota prasīgām ūdensporta aktivitāšu cienītājām, kas novērtē augstu materiāla kvalitāti un modernu stilu.

Mūsu piedāvājumā atradīsiet piemērotus hidrotērpus jebkuram ūdenssporta veidam - kaitbords, kaitsērfings, veikbords, sērfošana, vindsērfings, supošana, ūdensslēpošana u.c.

Sieviešu garo hidrotērpu izmēru klāsts pieejams no 2XS līdz 4XL.
Aicinām apmeklēt O'Neill Wetsuits hidrotērpu un neoprēna aksesuāru veikalu Terēzes ielā 10, lai piemērītu aktuālākos modeļus un atrastu savam augumam un prasībām ērtāko hidrotērpu.

Atlasīt smalkāk: