Boardside

Softdog Surf

Vau!
Mēs ticam "Go Hard, Ride Soft"!
Softiji ir nākotne, kas piedāvā bezrūpīgu sērfošanu visiem līmeņiem, turklāt ar daudz vairāk jautrības!
Sērfošana ir domāta ikvienam.

Lasīt vairāk

Softdog ir kaislīgu un lojālu sērfotāju bariņš. Aoftdog ir uzticīgi sērfošanai un aizrautīgi par sērfošanas dēļu dizainu un konstrukciju. Dzinējspēku virza mūsu mīlestība pret sērfošanu; tāpat kā jebkuram sērfotājam, arī mums patīk pilnveidoties, jautri pavadīt laiku un noķert pēc iespējas vairāk viļņu. Šis dzinējspēks tieši atspoguļojas mūsu dizaina un izstrādes pieejā. Nepārtraukti meklējam, kā uzlabot mūsu sērfošanas dēļus; to klāstu, formas, veiktspēju utt.
Jau no paša sākuma Softdog ticēja mīksto dēļu tehnoloģijai un vēlējāmies vēl vairāk nostiprināt šos dēļus kā derīgu alternatīvu sērfošanas dēļiem ar cieto virsmu. Softie nav tikai "papildierīce", kas jums ir jūsu dīvānā, lai pavadītu jautru dienu. Piemēram, Softdog Alpha sērijas īsie dēļi ir patiesi jaudīga līnija, ko noteikti novērtēs jebkurš pieredzējis sērfotājs. Softdog Kennel mēs piedāvājam lielāku daudzveidību gan veiktspējas, gan dēļa īpašību, gan vizuālā dizaina ziņā. Mūsu trešā sērija, Skooldogs, ir ar iespaidīgiem panākumiem iesācēju sērfotāju vidū, un tie ir ļoti izturīgi un paklausīgi.

Softdog ambiciozi virza savu zīmolu tālāk un palielina suņu "nospiedumu", lai redzētu tos daudzās pludmalēs visā pasaulē.

Tagad vedīsim suņus pastaigā - Go hard, Ride soft!

Atlasīt smalkāk: