Boardside

Skeitbords

Vienalga vai tev patīk ātrums no kalniem, izslidināt asti straujos pagriezienos, rinķot pumptrekā, pumpēt baseinā, griezt trikus skeitparkā, aizlaist līdz veikalam pēc salčuka vai vienkārši traukties pa pilsētu - mūsu rūpīgi izmeklētais skrituļdēlu, skeitbordu, sērfskeitu un longbordu klāsts būs šim nolūkam tieši laikā.

Lasīt vairāk

Ar lepnumu uzsveram savas ūdenssporta un sērfošanas saknes un vēlamies ikdienā šīs emocijas ienest un baudīt arī pilsētā. Ja esi iesprūdis uz ilgāku laiku starp akmens mūriem un netiec uz jūru, tad zini - zem asfalta ir pludmale. Skeitbords ir viens no pamata dēļu sporta veidiem un spēj remdēt slāpēs pēc īstiem viļņiem pilsētā.

Piedāvājam izsmalcinātu izlasi ar kvalitatīviem longbordiem un pilnu klāstu rezerves daļām no tādiem pasaulē zināmiem zīmoliem kā Landyachtz, Riviera, Hammond, Slide Surf, Paris Trucks, Zealous, u.c. Vēlies ar kaut ko sākt, bet nav īsti skaidrības, sazinies ar mums – konsultēsim un dosim draudzīgu padomu bez maksas.

Ir patiess lepnums piedāvāt kvalitatīvus skeitborda un longborda dēļus. Un ir vēl patīkamāt kārtīgi izgāzt un uzskeitot pa asfalta vilni labā kompānijā ar draugiem.

Zem asfalta ir pludmale!

Atlasīt smalkāk: