Boardside

Vējš matos. Saule sirdī. Dzīvot prieks. Mēs esam Boardside.lv

Dēļu sporta veidi un burziņš ap tiem. Praktisks padoms, apmācība un inventārs.

Sākot ar 2008. gadu, Boardside.lv ir ne tikai sporta preču izplatītājs, bet arī aktīva un sportiska dzīvesveida aizbildnis. Mūsu darba komandu veido cīņās rūdīti cilvēki, kuru dzīvesveids un elpa ir ekstrēmie sporta veidi.

Visu piedāvāto inventāru un pakalpojumus esam izdzīvojuši un pārbaudījuši uz savas muguras. Uzdrošinamies saukt sevi par profesionāļiem un lietpratējiem lietās, ko pārstāvam un piedāvājam Tev.

Mūsu veikalā Rīgā, Terēzes ielā 10 piedāvājam O’Neill, North Kiteboarding, Liquid Force, Brunotti, Zion Wetsuits, Hyperlite, Gladiator SUP, Adventum SUP, Reef, Cool Shoe, Sooruz, Riviera longboards, Landyacht skateboards, Slide Surf, Paris Trucks, ZooYork, Heart Supply, DaKine, Creatures of Leisure, Firewire, Slater Designs, DHD, harley-ingleby, Torq, Roam Surfing, North Core, Ocean & Earth, Futures Fins, SexWax, Follow, After Essentials, Spy Optics, Sandbox Helmets u.c. zīmolu produkciju

Veicam kaitborda un veikborda apmācību. Organizējam ceļojumus, nometnes un sporta pasākumus. Atbalstam sportistus. Kā arī piedāvājam hidrotērpu, SUP, sērfa dēlu, skeitbordu, longbordu, veikbordu u.c. inventāra nomu.

Piedāvājam kaitošanas pasākumus grupām – organizējam kaitošanas pasākumus vasarā un snovkaitošanas pasākumus ziemas mēnešos. Papildus nodrošinām transfēru /naktsmītnes un ekskursijas. Piemēram, kaitošanas tūre uz Karostas ziemeļu molu, Liepājā.

Kaitbords, kaitsērfings, veikbords, vindsērfings, sērfošana, niršana, ziemas peldēšana, SUP, skeitbords, longbords, hidrotērpi, neoprēna aksesuāri un šiem sporta veidiem piederīgs apģērbs.

Saule • Vējš • Ūdens • Sirds • Prieks • Spēks


Boardside.lv veikals Terēzes ielā 1b | Adrese un Kontakti | Iekštelpas


Boardside.lv veikals Terēzes ielā 1b | Adrese un Kontakti
Terēzes iela 1b - Sērfošanas un hidrotērpu veikals Rīgā

Uzņēmuma informācija un adrese

uzņēmums: Enter Dizains SIA
reģ. nr. 40003557701
PVN Nr. LV40003557701
juridiskā adrese: Terēzes iela 10-1
Boardside.lv veikala adrese: Terēzes iela 1b
pilsēta: Rīga
pasta indekss: LV-1012
valsts: Latvia
tālr. +371 25621130