Boardside

Applūdusī Lielupe pie Jelgavas

Tie jau nebūsim Mēs, ja laidīsim garām retu izdevību uzkaitot neparastā vietā. Un šoreiz dabas apstākļu sakritības rezultātā pienākusi kārta Jelgavas āpkārtnei. Pareizāk sakot, pavasara palos applūdušās Lielupes tuvumā esošās pļavas. Ziņu mēdiji tā vien tik aicināja ar saviem stāstiem par applūdušām saimniecībām un pavasara stihiju izraisītām plūdu likstām.

Lielupe pavasarī – kādam tā sagādā galvassāpes, kādam smaidu sejā un jaunu izaicinājumu. Kaitošana neparastos apstākļos.


Applūdusī Lielupe pie Jelgavas | Kaitbords Latvijā. Tie jau nebūsim Mēs, ja laidīsim garām retu izdevību uzkaitot neparastā vietā.

Laika apstākļi bija tik aicinoši, ka pat atcēlām braucienu uz Liepāju. Tur vēl paspēsim izkaitoties visu sezonu. Piemērota virziena vējš, saule un lielie pavasara pali ir reta sakritība, ko garām laist nevar. Par pārējo, kā bija un ko piedzīvojām kaitojot šajā neparastajā vietā, lai runā galerijas bildes. Plāns un apnēmība arī turpmāk saglabāt modrīvu. Varbūt paveicas arī ar ledus blāķu kaitborda medībām jūrā.