Boardside

Kā uzvilkt un novilkt hidrotērpu, tautā sauktu arī par hidru ar priekšējo rāvējslēdzēju

Kā uzvilkt un novilkt hidrotērpu, tautā sauktu arī par hidru ar priekšējo rāvējslēdzēju. Šāda rāvējslēdzēja izvietojuma priekšrocība ir elastība, kā arī vienapjoma apkakle ūdeni laiž garām daudz mazāk.

Soli pa solim informatīvs raksts un video, kā pareizi uzvilkt un novilkt hidrotērpu / hidru ar priekšēju rāvējslēdzēju. Iemācies šos pāris vienkāršos soļus, lai hidrotērps kalpotu gadiem un tu pārģērbšanās brīdī neizskatītos kā pilnīgs iesācējs.Hidrotērpa mūžs ir tieši atkarīgs no tā, cik saudzīgi to velc virsū un nost.

Bez priekšzināšanām uzvilkt un novilkt hidrotērpu ar priekšējo rāvējslēdzēju var šķist teju vai neuzvarama cīņa. Pērkot hidrotērpu, profesionāls pārdevējs Tev noteikti izstāstīs, kā to uzvilkt un novilkt. Tomēr lietas gadās aizmirst pat pašiem pieredzējušākajiem. Patiesībā esam pamanījuši, jo lielāks "profiņš", jo švakāk zin, kā pareizi vilkt hidru. Kaut kā jau galā tikt var arī neko nezinot, tomēr hidras ilgmūžība ir vistiešāk saistīta ar to, kā tu to uzvelc un novelc, nevis cik ilgi to valkā.

Tradicionāli izturīgākie hidrotērpi ir no ražotāju budžeta un vidējās cenu kategorijas sērijām. Piemēram, nomas hidrotērpi ir ražoti, lai pat lielākais čaiņiks, neko nezinot un bez palīdzības un saudzības pret inventāru, pats tiktu galā ...un tā tūkstošiem reižu. Dārgākie hidrotērpi ir mazāk izturīgi, izgatavoti no smalka neoprēna auduma, ar mērķi būt visstaipīgākajiem, ērtākajiem un siltākajiem hidrotērpiem. Mērķis ir pēc iespējas augstāka un efektīvāka veiktspēja, nevis izturība pret iesācējiem.

Tomēr nebaidies, jebkurš var tik galā pat ar smalkākā neoprēna hidrotērpu, ievērojot šos pāris viegli iegaumējamos paņēmienus.

Kā uzvilkt neoprēna hidrotērpu, tautā sauktu arī par hidru ar priekšējo rāvējslēdzēju.

Ja tev ir gari nagi, labāk tos nogriez - neoprēns un gari nagi nav savietojami. Ja no nagiem negribas šķirties, vismaz uzvelc cimdus. Kā arī nepielieto pārmērīgu spēku, bet tā vietā darbojies ar rūpību un pacietību.

Vieglākai kāju un roku ieslidināšanai var izmantot speciālas neilona zeķes vai kādu polietilēna maisiņu.

1. Atver rāvējslēdzēju. Laid abas rokas iekšā hidrā un satver to no iekšpuses pie gurniem. Ar strauju kustību, nokratot uz leju, izver līdz pusei ar oderi uz āru, tā lai sanāk nosacīti tikai bikses.

Kā uzvilkt hidrotērpu. 1. Atver rāvējslēdzēju. Laid abas rokas iekšā hidrā. Satver to no iekpuses pie gurniem. Ar strauju kustību, nokratot uz leju, izver līdz pusei ar oderi uz āru, tā lai sanāk nosacīti tikai bikses.

2. Velc iekšā vienu kāju. Uzreiz uzvelc hidru pār potītēm. Kārtīgi sakārto ceļus. Neatstāj vēlāk piekārtošanai nevienu krunku. Viss tev ir jāuzvelk uzreiz līdz galam un vietā. To pašu atkārto ar otru kāju.

2. Velc iekšā vienu kāju. Uzreiz uzvelc hidru pār potītēm. Kārtīgi sakārto ceļus. Neatstāj nevienu krunku vēlāk piekārtošanai. Viss tev ir jāuzvelk uzreiz līdz galam vietā. To pašu atkārto ar otru kāj.

3. Tad velc un sakārto hidrotērpu gurnu un dibena daļā. Šis vēl ir pēdējais brīdis piekārtot kājas, vēlāk to vairs nebūs iespējams izdarīt hidrotērpu neplēšot.

3. Tad velc unb sakārto hidrotērpu gurnu un dibena apvidū. Šis ir pēdējais brīdis vēl piekārtot ceļus, vēlāk to nebūs vairs iespējams izdarīt.

4. Tagad sapratīsi, kāpēc vajadzēja 1. punktā izlocīt hidru ar oderi uz āru līdz pusei. Ja to izdarīji pareizi, tad hidrotērps burtiski pats uzrullējas tev pāri vēderam. Tikai atceries šī brīža beigās piekārtot krūšu un muguras daļas oderi. Uzvelc to pēc iespējas augstāk pāri krūtīm un lāpstiņām.

4. Tagad sapratīsi, kāpēc vajadzēja izlocīt hidru ar oderi uz āru līdz pusei. Ja to pareizi izdarīji, tad hidrotērps burtiski pats uzrullējas tev līdz krūtīm. Atceries tik šajā brīdī beigās piekārtot krūšu un muguras daļas oderi

5. Pirmo velc labo roku un dari to kārtīgi uzvelkot pār plecam un neatstājot nekādas neizlīdzinātas krunkas. Vēlāk tās būs praktsiski neiespējami piekārtot, neplēšot hidrotērpu. Pēc tam atkārto to pašu ar kreiso roku. Šo daļu ir grūti izpildīt tikai tad, ja neesi kārtīgi uzvlicis kāju un vēdera daļu.

5. Pirmo velc labo roku un dari to kārtīgi uzvelkot pār plecam un neatstājot nekādas neizlīdzinātas krunkas. Vēlāk tās būs praktsiski neiespējami piekārtot. Tad atkārto to pašu ar kreiso roku.

6. Tagad atliek vien pārvilkt kakla daļu un aiztaisīt krūšu rāvējslēdzēju hidrotērpam.

6. Tagad atliek vien pārvilkt kakla daļu un aiztaisīt rāvējslēdzēju hidrotērpam.

Apsveicam! Ja sekoji norādījumiem, pat nevajadzētu būt nepieciešamībai kaut ko piekārtot. Varbūt tik cik ar abām plaukstām, pārlaižot pār kājām un rokām, paspiest neoprēnu uz leju, nedaudz to izlīdzinot. Ja esi atstājis pa ceļam kaut ko neuzvilktu līdz galam, kā redzi, piekārtot to jau ir grūti. Neoprēns ir nostiepies un jāķeras tajā ar nagiem, ko noteikti darīt nevajag.

Konspektā - viss, kas būtu jāatcerās, lai būtu viegli uzvilkt hidrotērpu ar priekšējo rāvējslēdzēju, ir, pakāpeniski iet uz augšu, visu sakārtot uzreiz vietā - potītes, ceļi, gurni, krūtis, labā roka, kreisā roka un pāri apkakle. Burtiski "uzlobīt" hidrotērpu sev virsū.

Tagad laižam sērfot!

Laižam sērfot! – Kā uzvilkt un novilkt hidrotērpu \ hidru.

Pēc sesijas, protams, hidrotērps ir jānovelk. Zemāk iztāstīsim, kā pareizi novilkt slapjo hidru ar priekšējo rāvējslēdzēju, nepielietojot pārāk lielu piepūli pat tad, ja esi pārguris, pārkaifojies un bez blakus cilvēku palīdzības.

1. Attaisi hidrotērpa krūšu rāvējslēdzēju un pārvelc apkakli pāri galvai.

1. Attaisi hidrotērpa rāvējslēdzēju un pārvelc pāri galvai apkakli.

2. Par cik rāvējslēdzājs attaisās uz labo pusi visiem O'Neill hidrotērpiem, tad tajā pusē ir divas neoprēna kārtas un kreisajā pusē viena. Sāc no kakla daļas atkal ar labās rokas pusi. Tagad uzmanību! Neķer uzreiz abas neoprēna kārtas, bet tik to, kur ir rāvējslēdzējs, apakšējo oderi neaiztiekot. Pārvelc rāvējslēdzēja daļu verot uz āru pār plecu.

2. Par cik rāvējslēdzājs attaisās uz labo pusi O'Neill hidrotērpiem, tad tajā pusē ir 2 neoprēna kārtas un kreisajā pusē viena. Sāc atkal ar labās rokas pusi no kakla daļas.

3. Tagad kārta kreisajam plecam. Izverot uz āru, pārvelc kakla daļu pār plecam. Pēc tam to pašu izdari ar labā pleca atlikušo neoprēna kārtu - oderi.

3. Tagad verot uz āru pārvelc kakla daļu pār kreisajam plecam un pēc tam to pašu izdari ar labā pleca atlikušo hidras neoprēna kārtu.

4. Necel elkoņus kā chicken wingus , bet, ar rokām pieturot hidrotērpa neoprēnu ap bicīti, paspied pakāpeniski vienu un otru pusi uz leju līdz elkoņi atbrīvojas no neoprēna.

4. Necel elkoņus kā chicken wingus, bet ar rokām pieturot hidrotērpa neoprēnu ap pleciem, paspeid pakāpeniski vienu un otru pusi uz leju, līdz atbrīvojas elkoņi no neoprēna.

5. Atliek vien, izverot uz āru, ar maigumu un pacietību rūpīgi novilkt atlikušo hidrotērpu nost no sevis. Pašā nobeigumā izmanto abus īkšķus, lai novilktu hidrotērpu pāri potītēm. Viss!

5. Viss! atliek vien verot uz āru un ar maigumu un pacietību akurāti novilkt atlikušo hodrotērpu nost no sevis.

Konspektā – viss, kas būtu jāatceras, lai novilktu hidrotērpu ar priekšējo rāvējslēdzēju: Sāc ar labo plecu un negrāb uzreiz abas neoprēna kārtas, bet tikai virsējo daļu. Tad pārvelc kreiso plecu un pabeidz atlikušo oderes kārtu labajā plecā. Tad pakāpeniski atbrīvo elkoņus un darbiņš padarīts godam - esi ārā.

Ar laiku šīs lietas kļūst tik pašsaprotamas un loģiskas, ka pie hidras novilkšanas un uzvilkšanas nav speciāli jāpiedomā. Tas ir vienkārši un neprasa lielu piepūli nevienam, kam galva ir uz pleciem un nav gari nagi.

Nobeigumā īsi par hidrotērpa žāvēšanu un kopšanu, vai kā kopt un uzglabāt hidrotērpu.

Pēc sesijas hidrotērpu ir vērts izskalot svaigā saldūdenī. Slapju hidrotērpu vislabāk ir žāvēt pārkārtu jostas daļā uz pusēm, lai no ūdens svara pret pakaramo neizstaipītos pleci.

Veļas mašīnā un ar veļas pulveri hidrotērpu nemazgā. Pulveris iesūcas neoprēna porās un bojā gan hidrotērpu, gan tavas ādas veselību.

Uzglabāt hidrotērpu vajag tā pat kā uzvalku un sporta apģērbu vienlaicīgi – uz plata pakarāmā un ventilējamā vietā.

Neoprēns burzās, tāpēc to nevajag locīt. Tiesa, tehniski īpaši tas necieš, tik cik zaudē savu vizuālo pievilcību un pēc ilgāka laika arī savu efektivitāti, jo mazās materiāla poriņas salīp kopā un saplok. Ja hidra jāliek somā, to vislabāk ir sarullēt, sākot no kāju daļas.

Un vienmēr atceries – Tava Latvijas vasara ir tik silta, cik silta ir tava hidra.

Džeks Onlīls par visu tehnisko daļu ir padomājis jau no paša sākuma. Mums ir tik jāsporto.

Esam vienmēr priecīgi palīdzēt! Patiesā cieņā, Tavs hidrotērpu sagādnieks, veikals Boardside.lv