Boardside

Kaitošanas Komplekti

Šajā sadaļā esam izvietojuši jau gatavus kaitošanas komplektus. Pūķis, dēlis, stūre, trapece… vieta, kur atrast inventāru savām patstāvīgās kaitošanas gaitām. Komplektā ir iekļauts viss nepieciešamais, izņemot hidrotērps. Pumpē un kaito vesels!

Lasīt vairāk

Iesakām izvēlēties pūķa izmēru ar tālredzīgu skatu nākotnē, vadoties pēc vismaz 2 dažādu pūķu izmēru komplekta – viens standarta vējiem izmērā 12-14m2 un otrs stiprākām dienām izmērā 7-9m2, pat tad, ja sākumā plāno kaitot tik ar vienu. Protams, kā jau kaitošanas skolotājs tev mācīja, ar vienu pūķi visus vējus nenosegsi, bet ar kaut ko ir jāsāk.
Kaitborda dēlis un pārējais aprīkojums darbojas dažādos vēja stiprumos, bet katram pūķa izmēram ir savs vēja stipruma diapazons, kurā viņš ir komfortabli braucams un galvenais drošs. Interesē uzzināt sīkāk, kāds būtu tieši Tev piemērots kaitborda inventārs? – labprāt sniegsim bezmaksas konsultāciju.
Nevari starp piedāvājumiem atrast savu pūķa izmēru vai gribi citu dēli? – neraizē, jebkuru komplektu varam modificēt pēc klienta vēlmēm, kā arī salikt pavisam jaunus, šeit neuzrādītus kaitošanas komplektus.

Varbūt vienkārši gribēji uzzināt, cik māksā kaitborda ekipējums? – esi atnācis uz pareizo vietu.

Atlasīt smalkāk: